Unieważnienie kredytu we frankach

03
Unieważnienie

Unieważnienie kredytu we frankach - krok po kroku

Czujemy się pewniej i bezpiecznej jeżeli wiemy, co nas czeka. Postępuj rozważnie i zaufaj ekspertom, którzy krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces odzyskania Twoich pieniędzy. Skup się na aktywnych, przemyślanych działaniach. Nie pozwól, aby wygrała niesprawiedliwość.

Nieuczciwa umowa

Jeżeli znalazłeś się w gronie frankowiczów, z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że przez wiele lat wykonywałeś po prostu nieuczciwą i niezgodną z prawem umowę. Potwierdza to szereg orzeczeń sądów – zarówno polskich, jak i europejskich. W ich wyrokach zawarta jest prawdziwa kopalnia argumentów pozwalająca na unieważnienie kredytu we frankach.

Analiza sytuacji i właściwe wykorzystanie atutów

Jednak z tej wiedzy należy odpowiednio skorzystać, a przede wszystkim prawidłowo odnieść ją do realiów konkretnej umowy. Dlatego dochodzenie praw od banku jest tak trudne i skomplikowane, wymagające przygotowania rozwiązań szytych na miarę treści i sposobu wykonywania danej umowy.

Ustalenie dwóch podstawowych kwestii

W każdym razie unieważnienie kredytu we frankach nie jest możliwe bez dwóch podstawowych kwestii: ustalenia, które z postanowień umownych są niezgodne z prawem i wyliczenia, jakie kwoty zostały na ich podstawie przekazane bankowi. Co prawda brzmi prosto, ale w praktyce jest wręcz niezwykle skomplikowane. Odpowiedź na każde z tych pytań – a w istocie jest ich o wiele, wiele więcej – wymaga godzin pracy, nieraz całego zespołu ekspertów.

Zobacz krok po kroku etapy procesu

Nie bój się poprosić o pomoc! Wiemy, że Twoja sytuacja jest trudna, kosztuje Cię wiele stresów i wyrzeczeń. Pora z tym skończyć! Odzyskaj wolność i spokój. Niech obudzi się w Tobie chęć do działania, a wspólnie zawalczymy o Twoje prawa. O interesy każdego z naszych klientów walczymy tak, jakby chodziło o nasze własne. Stąd dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient po prostu odzyskał swoje pieniądze.

etapy procesu

krok 1

Przesłanie umowy.

Podczas pierwszego kontaktu poprosimy Cię o przesłanie umowy z bankiem wraz z załącznikami. Jest to niezwykle ważne, ponieważ sytuacja każdego frankowicza jest inna i należy do każdego podejść indywidualnie.

krok 1

krok 2

Bezpłatna analiza umowy.

Następnie przystąpimy do dogłębnej i bezpłatnej analizy umowy. Z precyzją prześledzimy historię spłat kredytu. Pozwoli nam to stworzyć strategię działania, dopasowaną do Twojej sytuacji, co znacznie zwiększa szansę na zwycięstwo i minimalizuje ryzyko.

krok 2

krok 3

Kalkulacja roszczeń.

Trzecim krokiem jest dokładna kalkulacja roszczeń. Wyliczymy kwotę należną do zwrotu.

krok 3

krok 4

Ustalenie strategii działań.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, omówimy dokładną strategię dalszych działań, które uwolnią Cię od niekorzystnych zobowiązań.

krok 4

krok 5

Wybór radcy prawnego.

Ostatnim krokiem jest wybranie odpowiedniego radcy prawnego, który będzie odpowiadał za kolejne etapy sądowe. Współpracujemy z profesjonalistami, którzy specjalizują się w sprawach frankowych.

krok 5

Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej - zostaw maila.

Jeżeli należysz do grona frankowiczów, którzy chcą zmienić swoją sytuację, nie pozostawaj bierny. Zaufaj doświadczeniu oraz wiedzy i daj sobie pomóc specjalistom! Zrób pierwszy krok na drodze ku lepszej przyszłości i wypełnij nasz formularz.

Odfrankuj kredyt i ciesz się wolnością

Przewiń do góry