Pomoc frankowiczom

04
Nasza misja

Kim jesteśmy i dlaczego to robimy?

Pomoc frankowiczom to nasza misja!

Pragniemy edukować i szerzyć sprawdzoną wiedzę na temat odzyskiwania gotówki w ramach takich spraw. Zaufaj nam, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, a zobaczysz, jak może wyglądać życie bez ogromnego balastu, jakim obecnie jest dla Ciebie kredyt frankowy.

Odzyskaj pieniądze

W końcu prawdziwym koszmarem wszystkich frankowiczów jest niestabilny – a w praktyce najczęściej ciągle wzrastający – poziom zadłużenia. Od czasu poważnego wzrostu, w zestawieniu z dniem zawierania umowy, wartości kursu franka szwajcarskiego frankowicze zastanawiają się nie nad tym, czy ich zadłużenie wzrośnie, ale o ile. To z kolei poważne obciążenie dla domowych budżetów.
Niestety doświadczenia ostatnich lat – a zwłaszcza czasu, jaki nas dzieli od wybuchu pandemii koronawirusa i ściśle z nią związanego kryzysu ekonomicznego – pokazują, że właściwie żaden frankowicz nie może spać spokojnie. Na szczęście istnieją sposoby nie tylko na odwrócenie tego stanu rzeczy, ale również na odzyskanie pieniędzy już przelanych do banku. Skuteczna pomoc frankowiczom naprawdę jest możliwa.

Na czym dokładniej polega nasza pomoc?

Przeliczamy już wzięte kredyty frankowe. Nasza dokładność i doświadczenie pomaga w odzyskaniu części nadpłaconej kwoty lub unieważnieniu kredytu. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces odzyskiwania Twoich pieniędzy. Umówimy Cię z prawnikiem, który zajmie się kolejnymi etapami walki o Twoją pewność i sprawiedliwość.

Pomoc frankowiczom – będąca naszą misją, nie jest możliwa bez ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Dlatego nie spoczywamy na laurach, a stały rozwój kompetencji, bieżące badanie orzecznictwa sądów oraz poszukiwanie coraz doskonalszych sposobów rozwiązywania problemów posiadaczy kredytów indeksowanych i denominowanych do franka szwajcarskiego to nasza codzienność. Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy osiągnęli z naszą pomocą zakładane cele.

Nasza misja

Naszą misją jest niesienie pomocy frankowiczom. Pragniemy edukować i szerzyć sprawdzoną wiedzę na temat odzyskiwania gotówki w ramach takich spraw. Zaufaj nam, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, a zobaczysz, jak może wyglądać życie bez ogromnego balastu, jakim obecnie jest dla Ciebie kredyt frankowy.

05
Pomocna dłoń

Wyciągamy pomocną dłoń frankowiczom

Wyciągamy pomocną dłoń frankowiczom. Pragniemy przekonać ich, że niekorzystna sytuacja finansowa ma ogromne szanse na pozytywne zakończenie.

Fachowa pomoc oraz jasne i przejrzyste działania

Prowadzimy działania najskuteczniejsze z możliwych. Odpowiadamy na pytanie: co zrobić z kredytem frankowym i jak odzyskać spokój i bezpieczeństwo finansowe. Możesz na nas liczyć w tej trudnej sytuacji.

Mieliśmy zbyt wiele okazji do przyglądania się z bliska problemom frankowiczów, aby nie wiedzieć, z jak poważnymi trudnościami zmaga się każdy z nich. I to najczęściej przez wiele lat. Dlatego nasze przekonanie o słuszności podejmowanych działań bierze się nie tylko z analizy przepisów prawa i orzecznictwa sądów, ale – przede wszystkim – z dokładnego poznawania historii frankowiczów, którzy zwracają się do nas po pomoc. Dlatego pomoc frankowiczom to nie tylko zawód, ale nasza misja.

Współpracujemy z fachowcami, których specjalnością są sprawy frankowe. Wyróżnia nas jasność i przejrzystość naszych działań.

W przystępny sposób, wyjaśnimy Ci nawet najbardziej zawiłe aspekty Twojej sytuacji i poprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces. Chcemy, abyś cały czas czuł się bezpieczny i miał świadomość, że zrobimy wszystko, co będzie w naszej mocy – angażujemy się bo wierzymy w pełni w to, co robimy.

Zdobyta wiedza i doświadczenia pozwalają nam przygotować precyzyjną i indywidualną strategię postępowania dla każdego z naszych klientów, dającą największe szanse na wygranie sprawy przed sądem. W końcu od jakości przedstawionych argumentów oraz prawidłowości przeprowadzonych wyliczeń bezpośrednio zależą perspektywy na wygraną z bankiem. Zawsze wskazujemy możliwości, tak aby nasz klient mógł w pełni świadomie podjąć najlepszą dla siebie decyzję. Następnie towarzyszymy na każdym etapie dążenia do założonego celu, dokładając wszelkich starań, aby go osiągnąć.

Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej - zostaw maila.

Jeżeli należysz do grona frankowiczów, którzy chcą zmienić swoją sytuację, nie pozostawaj bierny. Zaufaj doświadczeniu oraz wiedzy i daj sobie pomóc specjalistom! Zrób pierwszy krok na drodze ku lepszej przyszłości i wypełnij nasz formularz.

Przewiń do góry