Odfrankowienie kredytu kancelaria ...

02
Pomoc kancelarii

Odfrankowienie kredytu kancelaria ... POMOŻE!

W końcu chodzi o Twoją przyszłość i bezpieczeństwo finansowe! Warto więc postawić na doświadczenie, wiedzę i solidność. W trudnej sytuacji nie chcemy jeszcze dodatkowo ryzykować. Liczy się pewność i rzetelne wsparcie. Trafiłeś więc w idealne miejsce.

Powód nr 1 - mamy ogromne doświadczenie i jesteśmy SKUTECZNI

Nasza skuteczność ma swoje źródło w doświadczeniu. Od 10 lat pracujemy w usługach finansowych, dlatego realnie oceniamy możliwości odzyskania od banku pieniędzy.
Należy pamiętać, ze co prawda sądy coraz częściej przyznają również rację frankowiczom – i można by na potwierdzenie tej tezy przedstawić naprawdę długą listę wyroków, począwszy od niedawnych orzeczeń Sądu Najwyższego – jednak wygranie sprawy z bankiem nie jest możliwe bez prawidłowego wyliczenie wartości świadczenia, o które należy się ubiegać w pozwie. Każda kancelaria prowadząca odfrankowienie kredytu doskonale o tym wie.

Powód nr 2 - współpracujemy wyłącznie z EKSPERTAMI

Eksperci, z którymi współpracujemy, mają ogromne doświadczenie w kredytach frankowych. Możesz więc być pewny, że uzyskasz rzetelną, konkretną pomoc od profesjonalistów. Zyskasz spokój i wolność.

Powód nr 3 - UWALNIAMY Klientów od skomplikowanych wyliczeń

Naszą dewizą jest dążenie do uwolnienia klientów od konieczności dokonywania skomplikowanych obliczeń, analizy setek stron niezrozumiałych dokumentów, najeżonych postanowieniami pisanymi „drobnym druczkiem”, czy szczegółowego odtwarzania kursów waluty szwajcarskiej, mających bezpośredni wpływ na wykonywanie umowy kredytu denominowanego lub indeksowanego do franka. Bez tej wiedzy nawet najlepsza kancelaria zajmująca się odfrankowieniem kredytu niewiele może zdziałać.

Powód nr 4 - bazujemy wyłacznie na INDYWIDUALNYM PODEJŚCIU do każdej sprawy

Indywidualne podejście specjalistów to podstawa. Sytuacja każdego frankowicza jest inna. Oczywiście pod pojęciem „kredytu frankowego” rozumie się ściśle określone produkty, właściwie powszechnie oferowane przez banki przed kilkunastu laty. Jasne jest, że pomiędzy poszczególnymi umowami kredytów frankowych – zwłaszcza proponowanymi w tych samych bankach czy w podobnym okresie czasu – można wskazać szereg podobieństw. Jednak rzadko kiedy są one identyczne.
W końcu w sprawach kredytów frankowych chodzi nie tylko o same postanowienia umów kredytowych – chociaż i tutaj istnieją spore różnice – ale również o indywidualną sytuację klienta i szereg zmiennych z nią związanych. Dlatego właściwie niemożliwe jest podanie uniwersalnych, doskonale pasujących do każdego przypadku, recept. Przy rozwiązywaniu problemów frankowiczów po prostu kluczowe indywidualne zdiagnozowanie problemu i ścisłe dostosowanie do niego propozycji postępowania.

Powód nr 5 - przygotowujemy indywidualną, DEDYKOWANĄ STRATEGIĘ dla każdego z naszych Klientów

Dlatego opracowujemy strategię działania dopasowaną do Ciebie, co minimalizuje ryzyko i zwiększa szansę na zwycięstwo – czyli po prostu na odzyskanie straconych pieniędzy. Możesz liczyć na nasze 100% zaangażowanie w Twoją sprawę. Jesteś dla nas ważny. Nie zostawimy Cię na drodze, której celem jest odzyskanie Twoich pieniędzy.

Odfrankuj kredyt i ciesz się wolnością

Jeżeli chodzi o odfrankowienie kredytu kancelaria jest najlepszym rozwiązaniem. Eksperci, z którymi współpracujemy, mają ogromne doświadczenie w kredytach frankowych. Możesz więc być pewny, że uzyskasz rzetelną, konkretną pomoc od profesjonalistów. Zyskasz spokój i wolność.

Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej - zostaw maila.

Jeżeli należysz do grona frankowiczów, którzy chcą zmienić swoją sytuację, nie pozostawaj bierny. Zaufaj doświadczeniu oraz wiedzy i daj sobie pomóc specjalistom! Zrób pierwszy krok na drodze ku lepszej przyszłości i wypełnij nasz formularz.

Przewiń do góry